Babiš a Sobotka za stafáže lidovců udělali z živnostníků sprosté podezřelé Doporučený

Ing. et Ing. Jan Skopček představil na ideové konferenci ekonomickou vizi ODS Ing. et Ing. Jan Skopček představil na ideové konferenci ekonomickou vizi ODS snímek Ivana Haslingerová Fragmenty

Středočeská organizace hnutí ANO dnes představila kandidátku do voleb do Poslanecké sněmovny s jedním velkým překvapením. Andrej Babiš na ní oproti svým původním prohlášením a slibům nefiguruje na posledním místě, ale na místě prvním. Je už to zkrátka tradiční politik, který mění své pozice na kandidátce stejně, jako Bohuslav Sobotka mění rozhodnutí o demisi či změnách vlády. Andrej Babiš a jím vlastněné hnutí ANO toho mají s Bohuslavem Sobotkou a jeho ČSSD ale společného mnohem více. Přes jejich dnešní osobní antipatie nesmíme zapomenout, že tu celé poslední roky, ruku v ruce ve společné vládě, přinášeli občanům ČR více regulací, byrokracie a šmírovacích opatření, která jdou proti svobodě a nedotknutelnosti soukromí. Andrej Babiš a Bohuslav Sobotka za stafáže lidovců vyhlásili válku drobným živnostníkům, ze kterých udělali před zbylou veřejností sprosté podezřelé z masivního neplacení daní, aby se záhy ukázalo, že s vyhýbáním se daňovým povinnostem má problém sám nositel zbytečného projektu EET.

Jsou to ANO s ČSSD a KDU-ČSL, kteří ve vládě nevyužili dobrého ekonomického období k tolik potřebným změnám v penzijním, zdravotním a dalších systémech, které budou vzhledem ke stárnutí obyvatel dlouhodobě neufinancovatelné.    

Mít štěstí vládnout v době růstu není zásluha nikoho ze současné vlády. Věřím, že to voliči ve Středočeském kraji hnutí ANO, ČSSD a KDU-ČSL za jejich společná socialistická vládní rozhodnutí a opatření na podzim ve volbách spočítají.

Nejnovější od JAN SKOPEČEK, poslanec a ekonomický expert ODS a IVK

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 336 hostů a žádný člen

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Tištěná revue Fragmenty

Další ukázky ZDE

Opusťme EU dokud je čas!

Pomozte dětem

Život detem

PROTIPROUD

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %