Vytisknout tuto stránku

Proč nevadí avantýry Václava Moravce?! Doporučený

Václav Moravec, jediný moderátor ČT, který si může dovolit všechno Václav Moravec, jediný moderátor ČT, který si může dovolit všechno autor koláže Ondřej Höppner, Protiproud

Známé pořekladlo, že co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi, platilo a platí. A v podmínkách námi všemi milované a 7 miliardami dotované veřejnoprávní České televize to platí dvojnásob. Bulvární tisk v těchto dnech propírá kamarádský vztah dvou bývalých moderátorek České televize - Světlany Witowské a Alex Mynářové. Bylo by spíše divné, kdyby se dvě bývalé kolegyně spolu nebavily i po ukončení pracovního poměru, neboť přátelství spolu s pracovním úvazkem nevzniká, ba ani nezaniká. Je to zvláštní, že se něco takového řeší v zemi, kde každý je někoho strýček, synovec, bratranec, spolužák, kamarád nebo alespoň milenec. U Světlany Witowské by to podle dnešních mravokárců mělo být na závadu, když moderovala prezidentskou superdebatu a měla by i takovéto okolnosti hlásit svým nadřízeným. Nikomu podobné a horší poklesky nevadily u Václava Moravce, který uváděl rovněž politické debaty, a přitom žil s aktivním politikem Jiřím Pospíšilem.

Tedy dvojí metr a účelové zamlčování a mlčení na druhé straně. Inu, vyvoleným projde i do nebevolající porušování nejen morálních kodexů a obyčejní smrtelníci se musejí zpovídat i z triviálních  ptákovin. Holt smutná realita dnešních dnů v našem Kocourkově.

 

Číst 11392 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Nejnovější od JAN KOPAL

Související položky (podle značky)